ryhmakuva

Henkilöstö

Toimitusjohtaja

Eija Sorvari

eija.sorvari@miinasillanpaa.fi

(09) 473 47 201, 040 5205 485

Talousjohtaja

Inka Kauste

inka.kauste@miinasillanpaa.fi

040 5262 363

Kehittämispäällikkö

Helena Launiainen

helena.launiainen@miinasillanpaa.fi

040 9523 239

Tutkimuspäällikkö

Anne Rahikka

anne.rahikka@miinasillanpaa.fi

040 5355 223

Taloussihteeri

Raili Kaikkonen

raili.kaikkonen@miinasillanpaa.fi

(09) 473 47 203, 040 5474 240

Viestintäkoordinaattori

Pauliina Ohtonen

pauliina.ohtonen@miinasillanpaa.fi

040 7486 650

Projektien yhteyshenkilöt

Keko, kiinteistö

Kehittäjä

Tomi Nevalainen

tomi.nevalainen@miinasillanpaa.fi

050 3565 084

Keko, Neuvokkaiden naisten kestävät konstit

Kehittämispäällikkö

Virpi Annaniemi

virpi.annaniemi@miinasillanpaa.fi

050 3412 458

Kuu kiurusta kesään, Taavetinpuisto

Kehittäjä

Annika Slunga

annika.slunga@miinasillanpaa.fi

044 543 7386

Kuu kiurusta kesään

Kehittäjä

Paula Noronen

paula.noronen@miinasillanpaa.fi

040 7335 437

Löydetyt miehet

Kehittäjä

Helena Leinonen

helena.leinonen@miinasillanpaa.fi

044 7060 156

Löydetyt miehet

Kehittäjä

Harri Smedberg

harri.smedberg@miinasillanpaa.fi

044 7060 166

Muistipuisto

Kehittäjä

Ulla Arifullen-Hämäläinen

ulla.arifullen-hamalainen@miinasillanpaa.fi

050 5665 327

Virkeyttä ja vireyttä kotikulmilla

Kehittäjä

Tuija Tuormaa

tuija.tuormaa@miinasillanpaa.fi

044 3366 068